Batteri til 0HYH8, 11.4V, 57Wh/4878mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 57Wh/4878mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell 66DWX 11.4V 57Wh/4878mAh |
469 Kr 609Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 0HYH8, 11.4V, 57Wh/4878mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 57Wh/4878mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell 66DWX 11.4V 57Wh/4878mAh |
469 Kr 609Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
