Batteri til Fujitsu Lifebook VFY U9040MXPB1DE, 14.4V, 3150mAh/45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3150mAh/45Wh |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujitsu FPCBP412 14.4V 3150mAh/45Wh |
495 Kr 643Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Fujitsu Lifebook VFY U9040MXPB1DE, 14.4V, 3150mAh/45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3150mAh/45Wh |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujitsu FPCBP412 14.4V 3150mAh/45Wh |
495 Kr 643Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
